Regulamin
 1. Urodziny przez nas organizowane odbywają się w Sali urodzinowej w C.H. Kupiec, w domu, w kinie, w przedszkolu, w innych wynajętych salach lub innych miejscach (w parku, w lesie, w ogrodzie, na placu zabaw).
 2. Wstępnej rezerwacji terminu urodzin można dokonać telefonicznie pod numerem 609 806 311, 534 80 60 80 505 166 966 oraz e-mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w biurze przy ul. Cukrowej 63/1 w Szczecinie.
 3. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po złożeniu zamówienia oraz wpłaceniu zaliczki w kwocie 50 zł, najpóźniej na 4 dni przed datą przyjęcia.
 4. Dopłata do urodzin następuje w dniu imprezy gotówką u animatorki prowadzącej.
 5. Czas trwania przyjęcia to 1 godzina i 30 minut.
 6. Maksymalna liczba uczestników urodzin to 30 osób.
 7. Impreza urodzinowa jest organizowana dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.
 8. Podczas rezerwacji należy wybrać scenariusz imprezy oraz podać planowaną liczbę gości. Ostateczną liczbę gości, należy zgłosić najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem imprezy (podanie liczby gości, ich imion pomocne jest w zaplanowaniu zabaw, przygotowaniu rekwizytów oraz dyplomów dla uczestników imprezy urodzinowej).
 9. Wszelkie zmiany dotyczące zaproszonych dzieci, pakietu, dodatkowych opcji należy zgłaszać najpóźniej na 3 dni przed urodzinami.
 10. W przypadku, gdy w imprezie urodzinowej uczestniczy mniejsza ilość dzieci, niż liczba podana w potwierdzeniu rezerwacji, a fakt ten nie został zgłoszony wcześniej, zamawiający urodzin jest zobowiązany zapłacić za liczbę dzieci, podaną w potwierdzeniu rezerwacji.
 11. W przypadku powiększenia listy gości organizator dopłaca za każdą kolejną osobę, zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 12. Istnieje możliwość przełożenia daty imprezy urodzinowej na inny (dostępny) termin, z zachowaniem zadatku, jednak nie później niż na 7 dni przed zaplanowanym terminem realizacji urodzin.
 13. Zamówienie urodzin jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
 14. TARGET Jarosław Konieczny zastrzega sobie prawo do zamieszczania wybranych zdjęć z imprezy na swojej stronie internetowej oraz w swoich materiałach reklamowych. W przypadku, gdy rodzice Jubilata lub gości nie wyrażają zgody na wykorzystanie zdjęć z udziałem ich dziecka, należy powiadomić o tym drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 15. TARGET Jarosław Konieczny nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie sali urodzinowej.
 16. Zamawiający lub inna dorosła osoba powinna przebywać w miejscu realizacji urodzin podczas ich trwania.
 17. Prawny opiekun Jubilata ponosi odpowiedzialność za zaproszonych gości.
 18. Wszelkie dodatkowe opłaty są uiszczane zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 19. W sprawach, których niniejszy regulamin nie reguluje, obowiązują indywidualne ustalenia między stronami.
 

Design by 99Theme. Modified by Miko
Copyright 2012-2015 © Happy Event