Gigantyczne Maskotki
Każda pociecha szaleje za wielkimi misiami pluszowymi a jeżeli jeszcze do tego maskotka mówi, chodzi i przypomina postać z ulubionej bajki to dziecko jest zachwycone! Oferujemy Państwu wizytę takiego gościa na animacji urodzinowej i gwarantujemy, że każdy nawet najmniejszy uczestnik imprezy będzie podekscytowany i oszaleje na punkcie wielkiej, gadającej maskotki :)

410246945 2_261x203_kostium-maskotki-minionek-stroj-reklamowy-minion-hit-dodaj-zdjecia_rev002
Minionek - Postać z kultowej już bajki Minionki. Szaleją za nią zarówno mniejsze jak i nieco większe dzieci. Żółty jednooki stworek jest tak rozpoznawalny, że z pewnością zachęci do zabawy wszystkich gości na urodzinowej animacji.

maskotki-reklamowe-maskotka-zywa-by-myszka-miki-mickey-mini
 Myszka Miki- Kto nie zna nasłynniejszej myszki wszechczasów? Prawdopodobnie taka osoba nie istnieje i nie jest to zależne od wieku :) Obecność Mikiego na urodzinach Twojej pociechy to strzał w gusta wszystkich gości na imprezie.
olaf

Bałwanek Olaf-Najpopularniejszy i z pewnością najsympatyczniejszy bałwanek może zostać gościem podczas animacji urodzinowej Twojego dziecka. Kultowa postać Krainy Lodu z pewnością nie roztopi się, a wręcz przeciwnie zagrzeje wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. 
Żywa maskotka to hit wpsółczesnych imprez. Spotkanie z bohaterem z bajki to niezwykłe przeżycie dla dziecka, dlatego nie może go zabraknąć na urodzinach Twojej pociechy.
 

Design by 99Theme. Modified by Miko
Copyright 2012-2015 © Happy Event