Gigantyczne Maskotki
Każda pociecha szaleje za wielkimi misiami pluszowymi a jeżeli jeszcze do tego maskotka mówi, chodzi i przypomina postać
Więcej…
 
Animacje podczas wesela

Na weselach coraz częściej pojawiają się dzieci, opieka nad nimi będzie wspaniałym prezentem Państwa Młodych dla swoich Gości.

Więcej…
 
Wata cukrowa
Wszyscy uwielbiamy watę cukrową! Przepadają za nią zarówno dzieci jak i rodzice :) Przyjęcie urodzinowe urozmaicone tym przepysznym przysmakiem z pewnością zrobi wrażenie na Gościach.
Więcej…
 
zamki dmuchane
Oferujemy wynajem pięknych kolorowych zamków i urządzeń dmuchanych. Mniejsze urządzenia można ustawić w ogrodzie lub nawet w dużym salonie. Niezbędne jest źródło prądu. Każde dziecko marzy o takiej atrakcji!
Więcej…
 
Urodziny w plenerze

Urodziny w plenerze to nielada gratka, zarówno dla siedmio jak i czternastolatków, zarówno chłopców jak i dziewczynek. Dzieci na długo zapamiętają urodziny urozmaicone np. strzelnicą paintballową czy też zabawą w prawdziwych poszukiwaczy skarbów lub indian.

Więcej…
 
Malowanie Buziek
Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnego malowania twarzy! A sprawimy, że impreza nabierze kolorów i na pewno nie będzie nudna.
Więcej…
 
Super balonowy prezent!
Wszystkie dzieci uwielbiają baloniki, w szczególności te które latają :)
Bukiety balonowe to wspaniały prezent oraz dekoracja każdego przyjęcia dla dzieci. Wybierz najpiękniejszą kompozycję i spraw niespodziankę swojemu dziecku.
Więcej…
 Design by 99Theme. Modified by Miko
Copyright 2012-2015 © Happy Event